Web
Analytics

ECHIPA DE VANZARI

Alătură-te echipei noastre!

Suntem o companie de tehnologie cu creștere rapidă, în căutare constantă de oameni cu abilități de înaltă calitate și o experiență bogată în software, in special pe departamentul sales. Dincolo de asta, vrem să lucrăm cu oameni care au o pasiune reală pentru job, oameni motivați care simt un profund sentiment al scopului, le pasă de creșterea profesională și fac eforturi suplimentare pentru a-și mentine standardele ce tin de cariera la un nivel ridicat.

Beneficiile unui job cu scribsoftware

Oferim viitorilor colegi suport pentru a invata cum sa gestioneze timpul eficient si cum sa abordeze orice situatie in mod constructiv, astfel incat sa poata sa isi atinga scopurile. Cu sustinerea echipei, viitorul coleg/a trebuie sa se implice activ in oferirea de consultanta clientilor potentiali cu scopul dezvoltarii de parteneriate noi.

Pachet salarial atractiv
Plan de integrare si dezvoltare profesionala
Conditii excelente de munca
Proiecte interesante si provocatoare
Mediu de lucru placut si profesional alaturi de o echipa cu vasta experienta
Zi de fructe si cafea la discretie

Cum arată candidatul ideal ?

Esti pasionat de vanzari? Iti doresti un mediu in care sa te poti dezvolta ca reprezentant de vanzari? Iti doresti sa a devii un bun negociator, mai abil și mai puternic? Te asteptam alaturi de o echipa competenta si cu adevarat pasionata de ceea ce face.

Experiență

de minim cinci ani in vanzari consultative B2B, preferabil in vanzari de sisteme software/ IT / Telecom

Capacitate ridicată de gestionare

a notiunilor tehnice din domeniul sistemelor software de business

Gândire orientată spre rezultate

apreciem foarte mult un gânditor critic care își poate pune concentarea la lucru urmarind rezultate

Dorința de dezvoltare profesională

ne plac oamenii care sunt concentrați, motivați și dispuși să depună toată munca necesară pentru a-și atinge propriul potențial și obiective

Cunoștinte bune de limbă engleză

nu-l cautam pe următorul Shakespeare, dar avem nevoie de cineva care să poată duce confortabil o discuție bazată pe tehnologie în  limba engleză

Reprezintă un avantaj:

experienta in utilizarea unei solutii software pentru managementul afacerilor

Vânzarea de soluții software pentru managementul afacerilor
Project management pentru întreg procesul de vânzare

RESPONSABILITĂȚI PUȚINE. AȘTEPTĂRI RIDICATE.

Nu cerem mult, dar ceea ce cerem este de cea mai mare importanță pentru ca colaborarea noastră să fie de succes și fructuoasă pentru toate părțile implicate.

Ai 2 responsabilitati principale:

Crezi că ai ceea ce trebuie? Crezi că ne potrivim ?

Drag and drop files here
or

@ 2022 scribsoftware

   Toate drepturile rezervate.

x Close

Like Us On Facebook